טייס ליום אחד

דף הבית טייס ליום אחד

טייס ליום אחד

טייס ליום אחד עם כדור פורח… מפגש היכרות… הדרכה תיאורטית. סידור המעטפת… בדיקת נתוני רוח… מבער מלא קדימה… עולים להמראה. מתחת נפרש המדבר המתעורר… זה הזמן לאתר זרימת אוויר שתיקח את הכדור הפורח אל היעד… טיסת היכרות אקטיבית בתור טייס ליום אחד עם כדור פורח היא מתנה מקורית ומלהיבה, המתאימה לכל גיל. שעה של ריגוש מסעיר, שבמהלכה יהיה עליך לנווט את הכדור בגבהים השונים, בדרכו אל היעד…

טייס ליום אחד עם כדור פורח

טייס ליום אחד בכדור פורח

טייס ליום אחד  –  מתחילים בהדרכה תיאורטית קצרה על אופן התפעול של כדור פורח, וסקירה של מסלול הטיסה.כטייס ליום אחד אתה חובר לצוות המכין את הכדור להמראה: מסדר את המעטפת, בודק את נתוני הרוח הצפויים לשעת הטיסה, מוודא שמערכת הקשר עם צוות הקרקע עובדת… מכין את הכדור להמראה… מעטפת הכדור מתמלאת באוויר חם ו… הנה אתה ממריא עם הכדור הפורח לטיסת חוויה מיוחדת במינה: טייס ליום אחד.

ניהוג של כדור פורח הוא משימה קשה ביותר הדורשת מיומנות רבה ושליטה בזרמי האוויר. כדור פורח הוא כלי טיס לכל דבר ועניין, אולם הוא אינו בעל יכולת הנעה עצמית אלא הוא נתון לחסדי זרמי האוויר שסביבו, ולמיומנות התמרון של הטייס המטיס אותו – תוך שליטה בעוצמת המבער המזין את האוויר החם במעטפת, והתבייתות על זרמי אוויר הנעים בכיוון הטיסה הרצוי.

איתור שכבת אוויר בעלת זרימת רוח שונה, תאפשר לכדור הפורח לשנות כיוון. יש ימים בהם השוני הוא קטן ביותר, ויש ימים שבהם ניתן להפוך את כיוון השיוט ולנוע בכיוון ההפוך ממש. כטייס ליום אחד, יאפשר לך הטייס לקחת חלק פעיל במלאכת התמרון, כמובן תחת עינו הפקוחה.

היכונו לנחיתה – טייס ליום אחד עם כדור פורח

לקראת נחיתה, מאפשר הטייס לאוויר שבתוך המעטפת להתקרר, והכדור הפורח, החוזר להיות כבד מהאוויר שסביבו, מתחיל לגלוש מטה. גם אם ברוב המקרים לא יכול הטייס לקבוע במדויק איפה צפוי הכדור הפורח לנחות, אין פירושו של דבר שהוא איננו שולט בתהליך הנחיתה!

במהלך הטיסה מלווה את הכדור הפורח צוות קרקעי, הנוסע בעקבותיו, ועומד בקשר עם הטייס. תפקידו של צוות הקרקע הוא להימצא באתר הנחיתה כאשר הכדור הפורח מגיע לקרקע, ולסייע במהלך הנחיתה. כטייס ליום אחד – תוזמן להצטרף גם למשימה זו, ולסייע באריזת המעטפת והעמסתה על הרכב המלווה, לפני שתחזרו ביחד לאתר ההמראה, להרמת כוסית שמפניה ולארוחת בוקר עשירה ומפנקת עם כל הצוות.

לתשומת ליבכם:

כאמור, טיסה בכדור פורח תלויה במידה רבה במזג האוויר ובמשטר הרוחות ביום הטיסה. לפיכך, ייתכנו שינויים של הרגע האחרון
טיסה בכדור פורח מתאימה לשניים עד שמונה נוסעים
גיל המינימום לטיסה בכדור פורח הוא 7 שנים
הטיסה בכדור פורח נמשכת כשעה, והיא מתבצעת בעמידה
בכל העולם מקובל לסיים טיסה בכדור פורח בהרמת כוסית שמפנייה
הפעילות כוללת ארוחת בוקר עשירה, לאחר הטיסה, עם שתייה חמה ושמפניה, כמקובל!
היציבות המאפיינת את סל הנצרים של הכדור הפורח, מאפשרת לחובבי הצילום שבינינו לנצל את הטיסה לצילומים פנורמיים מרהיבים ואיכותיים. ממרומי השיוט של הכדור הפורח קל מאוד להבחין בחיות בר ובשכיות טבע אחרות הנמצאות על הקרקע, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות בהן מקובל לצאת לטיסה. אל תחמיצו את ההזדמנות!
כל הפעילות מצולמת בווידיאו, ובסיומה תקבלו DVD המנציח את החוויה המרגשת.

למרכז הזמנות ארצי, התקשרו:
0737-880-888
או היכנסו אל דף "צור קשר" – לקבלת 100 ש"ח