טיסה בכדור פורח – להרגיש את האוויר

יש הבדל בין טיסה בכדור פורח, לבין טיסה במטוס. כאשר עומדים באותו סל נצרים ענק של כדור פורח ומרגישים את זרם האוויר החם המעלה את הכדור מעלה מעלה, חשים כמו ציפור ענקית שמרחפת בשמיים, חשופה, נגישה לנוף, וחלק מהריחוף של הכדור פורח עצמו. טיסה בכדור פורח היא סגנון טיסה מאוד בסיסי, וזה מה שאנשים היו עושים פעם כדי להרגיש כמו ציפור, הם היו מתעופפים עם כדור פורח. זוהי חוויה מלהיבה ומרגשת שמתאימה לכל מיני קהלים. היא אידיאלית לזוגות, ליחידים, משפחות, קבוצות עובדים. זה בדיוק הלוקשיין להציע הצעת נישואין, לתת קידום לעובד וותיק, להיפרד מעובד, לציין יום נישואין. יש בו בכדור פורח משהו כל כך ילדותי ושמח, שהוא מדביק בשמחה הזו את כל מי שפורח אתו מעלה מעלה…

תציע לה בין שמיים וארץ

בני זוג רבים, מנצלים טיסה בכדור פורח כדי להציע לנבחרת שלהם, את הצעת הנישואין האולטימטיבית. במקום להציע לה באמצע ים, מסעדה או בכל מקום אחר, אין מצב שהיא תנחש שהיא תקבל הצעת נישואין באוויר. יש בזה משהו מאוד רומנטי, מול אלוהים והשמיים, מול הנוף שמסביב, במקום הכי מטורף, באמצע שום מקום היא מקבלת הצעת נישואין. זה הכי רומנטי ומרגש. כמובן שאם מדובר בהצעת נישואין כדאי לפנות אל החברה ולשאול אותם איך לעשות את זה הכי נכון, וכמובן שייבחר יום טוב עם מזג אוויר נעים שיאפשר לכדור לרחף בביטחון ובשלווה מעל כל הנוף.

טיול משפחתי עם כדור פורח

אם אתם רוצים להעניק למשפחה שלכם זמן בילוי מיוחד במינו, אנו מציעים לכם להזמין טיסה בכדור פורח. זה הולך לקחת אתכם הכי רחוק שאפשר, תרתי משמע ובטוח שכולם יתלהבו וייהנו מזה, כולל הילדים. טיסה כזו יכולה להיות לציון יום הולדת לסבא (כן מותר גם לסבתות ולסבים לעלות על כדור פורח) זה יכול להיות מתנה של סבתא לנכד או נכדת המצווה, זה יכול להיות לרגל ציון יום נישואין. לא עוד משהו שכולם עושים אלא משהו מקורי ומיוחד משלכם.

כדור פורח לחברות ולארגונים

טיסה בכדור פורח היא דרך נפלאה לקחת את העובדים לטייל ולהראות להם את ישראל מלמעלה. זהו טיול מגבש, המייצר אווירה מיוחדת במינה. אין ספק שהעובדים שלכם ייהנו סוף סוף מהמושג יום כיף ולא עוד איזה טיול אוטובוס משמים. זוהי חוויה בלתי נשכחת, התורמת ברמה האישית והקבוצתית לכל אחד.

קרא גם על: צניחה עם מצנחי רחיפה