טיסה משפחתית

דף הבית טיסה משפחתית

טיסה משפחתית

מחפשים בילוי מיוחד ולא שגרתי לכל המשפחה? שילוב מרתק של מסע ג'יפים מדברי, עם חוויית טיסה מסוג אחר, ולסיום – ארוחת בוקר עשירה ומפנקת בטבע? אתם חייבים לנסות טיסה משפחתית בכדור פורח. טיסה משפחתית בכדור פורח היא בילוי מאתגר, מעשיר ומלהיב, בו ימצא כל אחד מבני המשפחה את העניין והריגוש המיוחד שלו.

טיסה משפחתית בכדור פורח

טיסה משפחתית בכדור פורח יוצאת לדרך בשעת בוקר מוקדמת, שבה זרימת הרוח מתאימה לשיוט מהנה ורגוע. מומלץ מאוד לאתר צימר בקרבת מקום ולבלות בו את הלילה שלפני הטיסה, כדי להגיע לפעילות רעננים ונינוחים.

הפעילות נפתחת במפגש משפחתי עם צוות הכדור הפורח ונסיעה בג'יפ שטח לאתר ההמראה. עם הגעתכם, תוזמנו לצפות בפעילות ההכנה והניפוח של הכדור הפורח – חוויה כיפית ומרתקת בפני עצמה.

בתום הניפוח, יוזמנו הגדולים לטפס אל סל הנצרים הקלוע, בו יעשו את כל זמן הטיסה. ואילו ילדים בני 7 שנים ומטה, בליווי מבוגר, כמובן, יוזמנו להצטרף לג'יפ של הצוות הקרקעי, לנסיעה מאתגרת וחווייתית בעקבות הכדור הפורח המשייט בשמיים, ממעל. כל אחת ואחד – והכיף שלו!

במשך שעה תחוו ביחד טיול ג'יפים סוער למטה ושיוט מרגש וחווייתי למעלה, שבסיומה תיפגשו שוב על הקרקע. מי שירצה – יוכל לסייע לצוות לארוז את מעטפת הכדור הפורח ולהעמיס אותה על אחד הג'יפים, ואחר כך תוזמנו להרים כוסית שמפניה וליהנות מארוחת בוקר עשירה ומפנקת בחיק הטבע, יחד עם צוות הכדור הפורח.

לתשומת ליבכם:

כאמור, הטיסה בכדור פורח תלויה במידה רבה במזג האוויר ובמשטר הרוחות ביום הטיסה. לפיכך, ייתכנו שינויים של הרגע האחרון
טיסה בכדור פורח מתאימה לשניים עד שמונה נוסעים
גיל המינימום לטיסה בכדור פורח הוא 7 שנים
הטיסה בכדור פורח נמשכת כשעה, והיא מתבצעת בעמידה
בכל העולם מקובל לסיים טיסה בכדור פורח בהרמת כוסית שמפניה
הפעילות כוללת ארוחת בוקר עשירה, לאחר הטיסה, עם שתייה חמה ושמפניה, כמקובל!
היציבות המאפיינת את סל הנצרים של הכדור הפורח, מאפשרת לחובבי הצילום שבינינו לנצל את הטיסה לצילומים פנורמיים מרהיבים ואיכותיים. ממרומי השיוט של הכדור הפורח קל מאוד להבחין בחיות בר ובשכיות טבע אחרות הנמצאות על הקרקע, במיוחד בשעות הבוקר המוקדמות בהן מקובל לצאת לטיסה. אל תחמיצו את ההזדמנות!
כל הפעילות מצולמת בווידיאו, ובסיומה תקבלו DVD המנציח את החוויה המרגשת.

למרכז הזמנות ארצי, התקשרו:
0737-880-888
או היכנסו אל דף "צור קשר" – לקבלת 100 ש"ח